Mikulášské AJ – soustředění


  • Pro žáky od 1. třídy ZŠ až po I. ročník SŠ
  • Formou konverzačního prožitkového tréninku Téma: Mikuláš, Vánoce, zima, …
  • Typ kurzu: Jednodenní (4 vyuč. hod.)
  • Termín: NEDĚLE 3. 12. 2023
  • Čas: 8:30-11:45 nebo 13:00-16:15
  • ONLINE nebo přezenčně
  • Cena: jen 600,- Kč (svačinka nebo  AKTIVAČNÍ BALÍČEK již v ceně)
Přihláška - kurzy během škol. roku - TERMÍNY

Prezenční výuka

Výuka probíhá formou konverzačního tréninku, ve výuce je zapojeno více kreativních činností.

Výuka probíhá na všech našich pobočkách.

Stále platí, že žáci jsou v malých skupinkách, max. po 7 žácích podobného věku a znalostí, ve výuce je obsažena ROLINO metoda® výuky.

ONLINE výuka

Výuka probíhá formou konverzačního tréninku, ve výuce je zapojeno více kreativních činností. Každý žák obdrží od ROLINA aktivační balíček – součástí je učebnice s vlastním jménem a další potřebné „věcičky“ co se budou u kurzu používat. Aktivační balíček vám zašleme zdarma poštou nebo bude k vyzvednutí v kanceláři ROLINO, vždy tak, abyste měli aktivační balíček doma při výuce připravený. Malí žáci si s lektorem vyrobí např. figurku z kolíčku a čím jsou žáci starší, tím více je her v AJ…

Stále platí, že žáci jsou v malých skupinkách, u ONLINE jsme omezili počet na max. 5 žáků podobného věku a znalostí, výuka je založena na principech ROLINO metody® výuky.

Přihláška - kurzy během škol. roku - TERMÍNY

Naši ONLINE výuku jsme nastavili přes aplikaci Microsoft Teams – není nutná žádná registrace atd… – vše za vás zařídíme a předáme vám jen přístupové údaje. Jedná se o aktivní komunikaci s lektorem v reálném čase.

Všichni naši lektoři prošli speciálním školením na ONLINE výuku, při výuce používáme jednoduché, ale velice účinné prvky (video, zvuk, chat a ROLINO učebnice, které mají na stole – jak studenti, tak lektor…).