Ratolest Fest 2016


Letos se Jazykové studio ROLINO opět zúčastnilo Ratolest Festu 2016 na PRAŽSKÉ NÁPLAVCE – a to v sobotu 28.5.2016!!!

Opět se pořádala jazyková soutěž o HLAVNÍ CENU v hodnotě 15.000,- Kč

  • Jazykový kurz AJ pro žáka na celý školní rok 2016/17 v hodnotě 9.250,- Kč
  • Jazykový kurz AJ pro dospělého posluchače v cyklu PODZIM 2016 v hodnotě 5.990,- Kč

Počasí nám vyšlo na jedničku, celý den naprosté sluníčko a teploty atakovaly krásných letních 30 stupňů. Do naší jazykové soutěže se zapojilo více než 150 soutěžících, ale již je skoro pravidlem, že se u stánku Jazykového studia ROLINO se zastavilo mnohem více lidí, kteří se ptali na informace o naší výuce, produktech, ROLINO metodě výuky, atd… A jiní chtěli jen pozdravit, že ROLINO znají, že sami jako malí chodili na výuku cizích jazyků právě do ROLINA, či chodili do našich kurzů pro dospělé atd… Byla jich velká spousta… Aby taky ne, když ROLINO je na trhu již více než 24 let!!! Tohle nás vždy moc a moc těší a jsme rádi, že to co děláme, děláme dobře. Vždy se rádi setkáváme s našimi studenty, ať už minulými tak současnými, a rádi si popovídáme o všem možném i nemožném 🙂

A co bylo potřeba udělat, abyste se dostali do naší soutěže?

  • dostavit se na Ratolest Festu k našemu ROLINO stánku
  • správně vyplnit jazykovou ROLINO myšlenkovou mapu na daná témata
  • mít štěstí v hlavním losování, které proběhlo 1.6.2016 (… ale i za správně vyplněnou myšlenkovou mapu dostal každý malý dárek!!!)

Přímo na Den dětí, tedy ve středu 1.6.2016 losoval náš Rolino klaun jednoho šťastného výherce:Image00001

  • štěstí se usmálo na žlutou soutěžní přihlášku č. 141 – Eliška Hulíková

Za celé Rolino Elišce moc GRATULUJEME k hezké výhře!!! Eliška vyhrála jazykový kurz AJ ZDARMA na celý škol. rok 2016/17 v hodnotě 9.250,- Kč a jazykový kurz AJ pro dospělého posluchače v cyklu PODZIM 2016 v hodnotě 5.990,- Kč!

Galerie z letošního Ratolest Festu 2016:

 

Těšíme se na vás opět v roce 2017 na NÁPLAVCE!!!

ratolest_fest_logo

 

Jazyková soutěž s ROLINEM, kde vyhrává úplně každý. U stánku Jazykového studia ROLINO probíhá jazyková soutěž, pro malé i velké. Nějaké to anglické slovíčko zná určitě každý, a zvláště když je téma ovoce a zelenina, barvy a nebo domácí zvířátka.

Přijďte si s ROLINEM zasoutěžit, každý dostane jako dárek dvoujazyčné ROLINO pexeso a ještě bude zařazen do slosování o ceny v celková hodnotě 15.000,-Kč. Co pro to musíte udělat? Je to jednoduché, stačí přijít ke stánku Jazykového studia ROLINO, vyplnit nám naši jazykovou ROLINO myšlenkovou mapu na daná témata. Nemusíte se bát, je to jednoduché, máme připraveno mnoho nápověd a  rádi vám pomohou i naši lektoři 🙂